• Akcesoria kempingowe – niezbędne w podróży i na biwaku

Urlop pod namiotem czy wakacyjna podróż przyczepą kempingową to świetny pomysł na zagospodarowanie wolnych dni w sezonie letnim. Każdy kto lubi rekreację na dziko lub wycieczki kamperem, jest przygotowany na spędzenie wakacji w dość niestandardowych warunkach, jednak pewne drobne niedogodności, wynikłe z naszego braku przygotowania, mogą być źródłem frustracji. Jeżeli więc chcemy, aby nasza ucieczka od miejskiego zgiełku była czasem relaksu i efektywnego odpoczynku, musimy poważne podejść do stworzenia listy rzeczy niezbędnych w podróży. W Water2go znaleźć można wysokiej jakości akcesoria kempingowe, które ułatwią bezproblemowe spędzenie urlopu. Przejrzenie dostępnych produktów i zakupienie brakujących elementów, kraników, dozowników czy akcesoriów do umywalki, może oszczędzić nam kilku nieprzyjemnych sytuacji. Warto pamiętać, że nawet pozornie nieistotne drobiazgi, mogą okazać się przydatne, zwłaszcza w warunkach, w których nie możemy sobie pozwolić na szybkie zakupy.

Akcesoria do umywalek i nie tylko – dozowniki, kraniki, nakrętki

Przed wyjazdem należy zadbać przede wszystkim o te akcesoria kempingowe, które wspomogą nas w utrzymaniu odpowiedniej higieny w podróży lub podczas noclegu na łonie natury. Właśnie dlatego zabieramy ze sobą wiele pojemników oraz kanistrów nie tylko na paliwo, ale i na wodę, do których będziemy potrzebować dozownika. Zachować czystość pomoże nam dozownik na mydło lub płyn do dezynfekcji, dzięki któremu nasze kosmetyki do higieny nie zmieszają się z wodą i będziemy mogli bezpiecznie z nich korzystać. Warto zadbać również o odpowietrznik do zbiornika, który umożliwi szybszy przepływ wody lub paliwa. To wygodnie rozwiązanie dobrze sprawdzi się w kamperze. Kranik do kanistra z uszczelką również może okazać się przydatny. Tego typu akcesoria kempingowe powinniśmy kupować w większej ilości, aby nie martwić się zgubieniem pojedynczego dozownika. W sklepie Water2Go można dostać je w korzystnych wielopakach.

Asortyment Water2Go, poza dozownikami i odpowietrznikami to także akcesoria do umywalek, takie jak uchwyty mocujące oraz wiele innych. Wszystkie produkty łączy wysoka jakość, potwierdzona atestami i certyfikatami.