• Podwieszany pojemnik na wodę TIR – bezpieczeństwo podróży

Długa podróż wiąże się z wieloma niespodziankami, które mogą napotkać nas na drodze. Dlatego właśnie, tak ważne jest zaopatrzenie się w podwieszany pojemnik na wodę stworzony specjalnie dla kierowców pojazdów typu TIR. Dzięki niemu, będziemy mieli pewność, że nie zabraknie nam wody w najbardziej potrzebnych momentach. Przemierzając tysiące kilometrów, może wydarzyć się wiele rzeczy, jak na przykład awaria silnika. Może wiązać się to z wielogodzinnym oczekiwaniem na serwis. Dzięki naszym podwieszanym pojemnikom, nie będziemy musieli martwić się o dostęp do bieżącej wody. Zbiorniki sprawdzą się również idealnie w sytuacjach zagrażających życiu, takich jak pożar. Choć obowiązkowe jest posiadanie gaśnicy, nigdy nie możemy być pewni tego co stanie się na trasie.

Podwieszany pojemnik na wodę TIR – łatwy dostęp do wody w każdym miejscu

Nasze produkty, stworzone są dla osób podróżujących zarówno hobbystycznie, jak i zawodowo. Projektując nasze podwieszane pojemniki na wodę TIR, braliśmy pod uwagę najbardziej ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania. Wszystkie zbiorniki posiadają umocnione ścianki, dzięki czemu są niezwykle odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Wzięliśmy również pod uwagę złośliwość rzeczy martwych, która często sprawia, że gubimy małe elementy produktów. Każdy podwieszany pojemnik na wodę, posiada specjalną wnękę w której możemy umieścić nieużywane w danym momencie elementy kanistra. Dzięki wnęce, zapobiegamy również potencjalnemu uszkodzeniu kranika. Wystarczy go wykręcić, schować w wyznaczonym miejscu, a otwór zamknąć specjalną zaślepką. Podwieszane pojemniki na wodę TIR, dostępne są w 22-litrowym rozmiarze. Dodatkowo, w naszej ofercie możemy również znaleźć specjalny uchwyt do zamontowania zbiornika w dowolnym miejscu.

Na naszej stronie, można znaleźć także zbiorniki na brudną wodę. Wszystkie produkty Water2go, posiadają obowiązkowe atesty, certyfikaty oraz przeprowadzone badania, wymagane przy produkcji akcesoriów posiadających kontakt z żywnością.