Prysznice turystyczne

Nawet najwięksi entuzjaści nocowania pod namiotem czy podróży przyczepą kempingową są w stanie przyznać, że utrzymanie odpowiedniej higieny podczas pobytu na łonie natury bywa niemałym wyzwaniem. Jednak jeśli odpowiednio się przygotujemy i zabierzemy ze sobą niezbędny sprzęt oraz akcesoria kempingowe, możemy uniknąć większych niedogodności, związanych z brakiem dostępu do łazienki. W asortymencie Water2go można znaleźć nowoczesny i bezprzewodowy prysznic turystyczny, który pomoże zachować czystość po całym dniu spędzonym na łonie natury, nawet w wyjątkowo surowych warunkach. Z powodzeniem można zabrać go ze sobą w podróż i wygodnie korzystać, nie odczuwając braku dostępu do własnej wanny lub kabiny prysznicowej. Prysznic kempingowy posiada także szereg innych zastosowań. Na działce lub w przydomowym ogrodzie można przy jego użyciu podlewać rośliny czy wykąpać zwierzaka. Sprawdzi się też całkiem dobrze podczas mycia auta.

Prysznic kempingowy – niezbędny w turystycznym wyposażeniu

Wybierając bezprzewodowy prysznic turystyczny, który będzie służył nam podczas wakacyjnych wypraw i nie tylko, należy szczególną uwagę poświęcić częściom znajdującym się w zestawie. Jeżeli czegoś nie zabierzemy ze sobą w drogę, może się okazać, że nasz prysznic na nic nam się nie przyda. Prysznice kempingowe od Water2go wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy, czyli słuchawkę, pompkę elektryczną, akumulator, uchwyt z przyssawką oraz uchwyt z haczykiem. Warto odnotować, że po naładowaniu akumulator pozwala na około 50 minutowe korzystanie z urządzenia. Dzięki temu kilku uczestników naszej wycieczki bez problemu zdąży użyć prysznica, przed kolejnym ładowaniem. Taki przenośny sprzęt jest niezwykle poręczny i wygodny w użytkowaniu. Zapewni komfort podczas wakacji spędzanych w otoczeniu dzikiej przyrody, a po urlopie przyda się także w domu.

W sklepie Water2go, oprócz prysznica turystycznego można znaleźć wysokiej jakości umywalki przenośne z pojemnikiem na wodę, wspomagające utrzymanie higieny w przyczepie czy na polu kempingowym. Warto uzupełnić o nie swoją listę zakupów, przed wyruszeniem w podróż.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11