• Dostawa i płatności

CZAS DOSTAWY
 
Staramy się, aby każde zamówienie było realizowane najszybciej jak to możliwe, by skrócić czas Państwa oczekiwania na przesyłkę :)
 
Przesyłki wysyłamy w ciągu 24 godzin liczonych:
 - W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy,
- W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Termin dostawy wynosi do 7 dni roboczych z uwagi na możliwe wynijakące z przyczyn niezależnych od Sprzedawcy czynniki po stronie kuriera/systemu platności.

 

Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia określony w godzinach lub dniach roboczych. Jest to czas od momentu złożenia zamówienia do chwili jego wysłania do klienta.

KOSZT DOSTAWY

 

- PRZESYŁKA KURIERSKA - 16,00 zł
- PRZESYŁKA KURIERSKA ZA POBRANIEM - 19,00 zł
- ODBIÓR OSOBISTY - 0,00 zł

Koszt przesyłki uzależniony jest od wagi produktu lub łącznej wagi produktów w zamówieniu. W celu sprawdzenia kosztu dostawy i płatności zamówienia w przypadku zamawiania wielu produktów należy umieścić towary w koszyku, a następnie wybrać formę dostawy i płatności. Wówczas zostanie zaprezentowany całościowy koszt zamówienia wraz z kosztem za dostawę i formę płatności.

PŁATNOŚCI

- Szybki przelew za pośrednictwem systemu Sky-Pay (Blue Media)
- Gotówka przy odbiorze osobistym.
- Za pobraniem w przypadku wyboru przesyłki kurierskiej pobraniowej.
- Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy (wysyłka następuje dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sprzedawcy).

Bank: MBank S.A.
Numer rachunku: 18114020040000360275356167

Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Bronikowskiego 31, 85-426 Bydgoszcz – w dni robocze, w godzinach od 09:00 do 16:00.

 

950x200.png