Your Cart

Dostawa i płatność

CZAS DOSTAWY
Staramy się, aby każde zamówienie było realizowane najszybciej jak to możliwe, by skrócić czas Państwa oczekiwania na przesyłkę 🙂
Przesyłki wysyłamy w ciągu 24 godzin liczonych:
 – W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy,
– W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Termin dostawy wynosi do 7 dni roboczych z uwagi na możliwe wynikające z przyczyn niezależnych od Sprzedawcy czynniki po stronie kuriera/systemu płatności.

Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia określony w godzinach lub dniach roboczych. Jest to czas od momentu złożenia zamówienia do chwili jego wysłania do klienta.

KOSZT DOSTAWY

– PRZESYŁKA KURIERSKA – 19,00 zł
– PRZESYŁKA KURIERSKA ZA POBRANIEM – 25,00 zł
– ODBIÓR OSOBISTY – 0,00 zł

Koszt przesyłki uzależniony jest od wagi produktu lub łącznej wagi produktów w zamówieniu. W celu sprawdzenia kosztu dostawy i płatności zamówienia w przypadku zamawiania wielu produktów należy umieścić towary w koszyku, a następnie wybrać formę dostawy i płatności. Wówczas zostanie zaprezentowany całościowy koszt zamówienia wraz z kosztem za dostawę i formę płatności.

PŁATNOŚCI

– Szybki przelew za pośrednictwem systemu PayU (PayU SA)
– Gotówka przy odbiorze osobistym.
– Za pobraniem w przypadku wyboru przesyłki kurierskiej pobraniowej.
– Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy (wysyłka następuje dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sprzedawcy).

Bank: Bank Millennium SA
Numer rachunku: 71116022020000000513536053

Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Kwiatowa 30, 86-031 Osielsko – w dni robocze, w godzinach od 09:00 do 15:00.