Krany, dozowniki, nakrętki

Urlop pod namiotem czy wakacyjna podróż przyczepą kempingową to świetny pomysł na zagospodarowanie wolnych dni w sezonie letnim. Każdy kto lubi rekreację na dziko lub wycieczki kamperem, jest przygotowany na spędzenie wakacji w dość niestandardowych warunkach, jednak pewne drobne niedogodności, wynikłe z naszego braku przygotowania, mogą być źródłem frustracji. Jeżeli więc chcemy, aby nasza ucieczka od miejskiego zgiełku była czasem relaksu i efektywnego odpoczynku, musimy poważne podejść do stworzenia listy rzeczy niezbędnych w podróży. W Water2go znaleźć można wysokiej jakości akcesoria kempingowe, które ułatwią bezproblemowe spędzenie urlopu. Przejrzenie dostępnych produktów i zakupienie brakujących elementów, kraników, dozowników czy akcesoriów do umywalki, może oszczędzić nam kilku nieprzyjemnych sytuacji. Warto pamiętać, że nawet pozornie nieistotne drobiazgi, mogą okazać się przydatne, zwłaszcza w warunkach, w których nie możemy sobie pozwolić na szybkie zakupy.

Akcesoria do umywalek i nie tylko – dozowniki, kraniki, nakrętki

Przed wyjazdem należy zadbać przede wszystkim o te akcesoria kempingowe, które wspomogą nas w utrzymaniu odpowiedniej higieny w podróży lub podczas noclegu na łonie natury. Właśnie dlatego zabieramy ze sobą wiele pojemników oraz kanistrów nie tylko na paliwo, ale i na wodę, do których będziemy potrzebować dozownika. Zachować czystość pomoże nam dozownik na mydło lub płyn do dezynfekcji, dzięki któremu nasze kosmetyki do higieny nie zmieszają się z wodą i będziemy mogli bezpiecznie z nich korzystać. Warto zadbać również o odpowietrznik do zbiornika, który umożliwi szybszy przepływ wody lub paliwa. To wygodnie rozwiązanie dobrze sprawdzi się w kamperze. Kranik do kanistra z uszczelką również może okazać się przydatny. Tego typu akcesoria kempingowe powinniśmy kupować w większej ilości, aby nie martwić się zgubieniem pojedynczego dozownika. W sklepie Water2Go można dostać je w korzystnych wielopakach.

Asortyment Water2Go, poza dozownikami i odpowietrznikami to także prysznic turystyczny oraz wiele innych. Wszystkie produkty łączy wysoka jakość, potwierdzona atestami i certyfikatami.

Części do umywalek – czy warto się w nie zaopatrzyć?

Stale się przemieszczając, prawdopodobieństwo zgubienia małych akcesoriów wzrasta. Jest to naturalna kolej rzeczy, która nie powinna nas martwić, a jedynie nakłonić do zaopatrzenia się w większą ilość małych elementów. W ofercie naszego sklepu, wszystkie części takie jak kraniki, dozowniki, uchwyty do kanistrów czy odpowietrzniki, można zakupić osobno w zależności od potrzeb. Dodatkowo, posiadamy również akcesoria takie jak – silikonowy zlew z odpływem. Jest to niezwykle wygodny element biwakowego wyposażenia. Posiada regulowane rączki, które można dowolnie dopasować do szerokości podstawy na której będzie się znajdował. Jest to świetne ułatwienie, które pozwoli na korzystanie z niego w każdych warunkach. Poza tym, nasz silikonowy zlew, posiada funkcję składania, tak aby zajmował jak najmniej miejsca. A więc czy warto zaopatrzyć się w części do umywalek? Naszym zdaniem – tak. Na pewno wpłynie to znacząco na komfort podróżowania.

Zobacz także umywalki przenośne z dozownikiem.

Części do umywalek mobilnych – najważniejsze zalety

Najważniejszym aspektem zbiorników na wodę, jest ich szczelność. Nasza firma, może zagwarantować, że wszystkie części, które tworzymy, przechodzą szereg testów – właśnie pod tym kątem. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować produkt najwyższej jakości. Dzięki niemu, komfort podróżowania staje się jeszcze wyższy. Części do umywalek mobilnych, dostępne na naszej stronie, pozwalają na samodzielne kompletowanie oraz stworzenie umywalki pod nasze potrzeby. Każdy z kanistrów posiada specjalne wnęki, które pozwalają schować najdrobniejsze elementy. Mimo to, warto jest zaopatrzyć się w kilka dodatkowych zaślepek, czy kraników. Z doświadczenia wiemy, że najdrobniejsze części z natury lubią się gubić. Dlatego właśnie, wyruszając w podróż, powinniśmy zaopatrzyć się w dodatkowe części do umywalek mobilnych. Dzięki temu, będziemy pewni, że nigdy nie zabraknie nam potrzebnej wody.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9